Готуються збірки:

  • дайджест молодого вчителя за матеріалами ІІ районного фестивалю молодих учителів "Мій перший "відкритий" урок";
  • інформаційний дайджест "Літні мовні таботи-2016 та година спілкування іноземною мовою";
  • збірка бібліотечних уроків "Особливості роботи шкільного бібліотекаря в епоху ІТ-технологій".

 

         «Поетичний медозбір» - перша збірка авторських віршів учнів загальноосвітніх навчальних закладів Білокуракинського району. Поезії юних авторів зібрані за матеріалами І районного конкурсу читців «Поетичний медозбір-2014» та II етапу V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Григоровича Шевченка.
         Збірка «Поетичний медозбір» - складається з двох розділів та фотоальманаху мовно-літературних конкурсів за 2014 р. Початок збірки - «Дорога до слова», привітання засновника конкурсу читців «Поетичний медозбір», учителя вищої кваліфікаційної категорії, учителя-методиста української філології Червоноармійської загальноосвітньої школи І—III ступенів Андрюшиної Наталії Іванівни. Ідейним натхненником та коректором другого розділу збірки була колишній заступник директора з навчально-виховної роботи Білокуракинської загальноосвітньої школи І—III ступенів №1 Гвоздик Тетяна Пантліївна.
          Збірка розрахована на людей - не байдужих до поезії та дитячої творчості, а також може бути використана на уроках позакласного читання та уроках літератури рідного краю.


Сірик Світлана Миколаївна, учитель вищої кваліфікаційної категорії Білокуракинської
загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1. Урок "Кодекс честі як імператив життя"
[Конспект уроку]