ІІ етап проекту

Результати роботи (ролик Нещеретівської ЗОШ)


Нормативна база:
  1. Указ Президента України від 8 вересня 2010 року № 895/2010 "Про заходи щодо визначення і реалізації проектів із пріоритетних напрямів соціально-економічного та культурного розвитку"
  2. Про проект
  3. Лист Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами та Міністерства освіти і науки, молоді та спорту на спільний наказ від 03.11.2011 № 1252/147 «Про впровадження в загальноосвітніх навчальних закладах пілотного проекту Національного проекту «Відкритий світ»
  4. Лист ЛОІППО щодо проведення проекту "Відкритий світ"
  5. Наказ відділу освіти "Про впровадження в загальноосвітніх навчальних закладах Білокуракинського району пілотного проекту «Відкритий світ»" від 26.12.2011 №156

Національний проект «Відкритий світ» - один із 11 національних проектів затверджених Президентом України і Кабінетом Міністрів України у 2010 році як пріоритет в соціально-економічному розвитку країни.


Мета:
  • створення єдиного національного інформаційного середовища, в якому за допомогою новітніх інформаційно - телекомунікаційних технологій забезпечити усіх учасників навчального – виховного процесу: учнів, учителів, батьків, адміністраторів освіти до мультимедійних баз даних.
  • Уніфікація методик навчання і в режимі реального часу забезпечення опрацювання цих методичних матеріалів методистами і педагогами.
  • Створення умов, які б заохочували учнів до успішного навчання та забезпечили рівні можливостей доступу до якісної освіти кожного громадянина України незалежно від місця проживання.
Реалізація національного проекту  на першому етапі, який триватиме 4 роки, дасть можливість забезпечити учнів 5-9 класів, а це більше 1,5 млн. дітей, доступом до навчання з використанням новітніх технологій, які включатимуть: високу інтерактивність, повномасштабну мультимедійність, імітаційне моделювання, здатність до модифікації і творчості. Забезпечить запровадження у системі освіти п'ять нових педагогічних інструменти: інтерактив, мультимедійність, моделінг, комунікативність і креативність учня.
Станом на сьогодні, для Національного проекту «Відкритий світ» розроблено попереднє техніко економічне обґрунтування, яке внесено на затвердження Уряду.
З 28 листопада в рамках проекту відбувається підготовка вчителів – тренерів з 23 областей України. 11 січня 2012 року стартує пілот проект у більш ніж 700 шкіл. В пілотному проекті буде задіяно близько 7 тисяч вчителів та більше 20 тисяч учнів. Пілот проект триватиме до кінця березня 2012 року.
З квітня 2011 року працює сайт www.ow.org.ua

До уваги відповідальних за проведення пілотного проекту національного проекту "Відкритий світ"!

Матеріали для вчителів на сайті "Відкритий світ"