Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО)

вул. Володимира Винниченка (Юрія Коцюбинського), 5, м. Київ, 04053

(044) 486-09-62 

Донецький рагіональний центр оцінювання якості освіти (ДРЦОЯО)

84122, м. Словʼянськ, вул. Добровольського, 1

(095) 523-29-95, (06262) 3-41-60

Відділ освіти Білокуракинської селищної ради

вул. Паркова, 33, смт. Білокуракине, 92200

(06462) 21583

http://testportal.gov.ua/

http://test.dn.ua/

Відповідальний за ЗНО Звягінцев А.В.

 


ЗНО-2018 

      З 6 лютого стартувала реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні - 2018

                      Реєстрація на основну сесію ЗНО - 2018 триватиме з 6 лютого до 19 березня. Вносити зміни в реєстраційні дані можна буде до 2 квітня. Станом на 12 лютого до Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти надійшло 28 пакетів реєстраційних документів від учасників зовнішнього незалежного оцінювання. Щоб успішно зареєструватися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, необхідно створити та оформити реєстраційну картку, сформувати пакет документів і передати його до регіонального центру. Реєстраційну картку необхідно сформувати за допомогою спеціального сервісу «Зареєструватися» на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Документи учасників ЗНО, які отримують у 2018 році атестат про повну загальну середню освіту, до регіонального центру надсилає заклад освіти, в якому вони навчаються. Випускники минулих років надсилають документи самостійно. Особа, яка успішно пройшла реєстрацію, отримає від регіонального центру сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, інформаційний бюлетень і реєстраційне повідомлення учасника ЗНО. Ці документи будуть надіслані учням, які складають ДПА у формі ЗНО до закладу освіти, у якому вони навчаються. Іншим категоріям осіб – на адресу, вказану під час реєстрації.

                   Для кожного зареєстрованого учасника на сайті Українського центру буде створено інформаційну сторінку, доступ до якої можливий за номером і пін- кодом сертифіката. На інформаційній сторінці буде розміщено інформація про обрані предмети для проходження тестування, а згодом також адреси пунктів проведення ЗНО та результати проходження тестування.

                  Аналогом інформаційної сторінки є мобільний додаток «Моє ЗНО», який надає змогу учасникам тестування отримати інформацію про проведення ЗНО на власний мобільний пристрій. ДРЦОЯО